Lielākā daļa protams ir dzirdējusi par to, ka Rīgai pagājušajā nedēļas nogalē bija kārtīgs dzimšanasdienas tusiņš. Varbūt arī paši tur piedalījāties.

Man patika gandrīz viss un tiešām viss bija noorganizēts gandrīz ideāli. kādēļ saku gandrīz tādēļ ka bija dažas nepārdomātas lietas par kurām nebija padomāts. Varbūt to bija arī vairāk bet es saskāros tikai ar šīm kas man pamatīgi pabojāja svētku noskaņu. Tātad:

  1. Pirmā un vis tizlākā lieta bija tāda ka ūdenssporta cienītāji nevarēja normāli sekot līdzi ūdens motociklu sacensībām, jo kādam asprātim ienāca prātā, ka par tikšanu uz AB dambja būs jāmaksā naudiņas, proti, 10ls un tā tagad skaitās VIP zona. manuprāt ja tie ir pilsētas svētki, tad nevajadzēja likt tik augstu samaksu par ieeju, uzskatu ka 3ls būtu daudz adekvātāka samaksa par ša pasākuma apmeklēšanu. šo pasācienu noskatījos stāvot otrā krastā pie Sweedbank ēkas, tā nu mēs tur normāli saelpojāmies motociklu izplūdes gāzes un galīgi neko nedzirdējām ko tas komentētājs tur runā bet nu tas tā, bildes vismaz sanāca labas. Garīgais pasliktinājās par 10% – nekas slikts turpināju atpūsties. 🙂
  2. Otrā lieta, kas padarija šo pasācienu mazliet sliktāku bija tas ka salūts bija cik vien iespējams izstiepts, respektīvi, ar lielām pauzēm starp salūtiem, jo ne jau visi dzirdēja to koncertu, kas savukārt bija zemā līmenī.. Tā nu mans garīgauis saruka par 5% 🙂
  3. Beigās, kad beidzās salūts izrādās ka nav neviena autobusu vai vilcienu speciālā reisa, lai es varētu nokļūt mājās, bija jābrauc ar taksi. Tas nu gan bija ļoti slikti, tāds "Jauks" nobeigums visam pasākumam.

Visā visumā pasākums bij ok, vērtējums pēc 10 baļļu skalas 7 balles. 😀