Šodien vajadzēja ātri sadabūt adreses kur Rīgā atrodas dubultās kafijas kafejnīcas. Stulbākā doma bija ieiet šamo mājaslapā http://www.doublecoffee.lv.

Jautāsiet, kas tad mani tā satracināja? 🙂

Tad nu tā pa piecām minūtēm es sakrāju ļoti daudz negatīvu iespaidu par Double Coffe.

  1. Lapa vērās nu stabili 30s. Padomāsiet, ka man vienīgam tā, nē, tajā brīdi ar klientu runājos un šis ar teica, ka neverās tā lapa.
  2. Kad atvērās tiku sveicināts Krievu valodā neraugoties ka tas ir lv domēns un izvēlēties savu dzimto valodu vispār nevar.
  3. Padomāju nu vienalga ka Krieviski, rekur var parslēgties uz Angļu valodu, uzspiedu, lapa noraustijās un saitē attēlojās http://www.doublecoffee.lv/en/ bet viss saturs krieviski. Kā saka po ļubomu po ruskij budzes čitatj 😀
  4. Tad gribēju atrast adreses uzspiedu uz kontaktiem un tad panesām jautrais un ņirbošais paralaksis ar visiem javascript loriņiem zibsnīt zibsnija kamēr tā lapa  PATI(nodomāju ta nu gan super efekti) novilkās līdz lejai a tu nekādas saturīgas informācijas.

Ko nō šī es un citi var iemācīties

  1. Galvenais ir informācija. svarīgi ir laiks cik ātri lietotājs to iegūst un pats galvenas lai tā ir noderīga un saturīga.
  2. Iemetot tiai pliku parallaksi un daudzmodīgu js fīcu lapā tā nebūs laba lapa ja uz to loriņu ielādi jāgaida pus minūte. par mob vispār te neit runa. 🙂

Es protams atvainojos ja es biju patrāpijis uz kaut kādu negatavu testa versiju, bet tādā gadījumā vispār kruta eksperimentus uz proda likt 😀

Negribu lai domajat ka tas kāds tiešs uzbrauciens Double coffe vai kā vienkārši izsaku savas domas par to ko piedzīvoju, padalos ar iespaidiem. Protams ka nav jau tik traka ta lapa ja nav nekur jāsteidzas bet atsevišķās situācijās katrs mirklis ir svarīgs.

Galu galā mēs uz double coffe neiesim izvēlējāmies citu kafejnīcu te nu lūk ir piemērs ka web lapa ir pirmā svarīgākā lieta biznesā.

Labots: tiko iemetu acis vēlreiz un atradu adreses zem Geogrāfija sadaļas 😀 varēja to sadaļu tikpat labi nosaukt par "Objektu dislokācijas vietu" vai GPS 😀

 

Te vēl mazliet paokškerējos http://www.doublecoffee.lv/admin ļoti oriģināla admin paņela adrese kā jau redzat ļoti grūti uzminēt 😀

LABOTS 03.06.2013:

Tagad iečekoju vēlreiz šo lapu un izskatās, ka šamie visu uzlabo pa tiešo uz produkcijas vides, nu kā jau es iepriekš tiku minējis. 🙂 Jāatzīsts ka tas nav īpaši gudrs vairants, bet nu kā saka ceur ka lapa saturiski uzlabosies un latviešu valoda ar tur parādīsies.